Wydajemy certyfikaty ISSA

Nasza firma to specjaliści w zakresie żeglowania, którzy zapraszają państwo do skorzystania ze swoje oferty – świadczymy usługi zarówno osobom chcącym spędzić wspaniałe wakacje na morzu, jak również przyszłym żeglarzom, chcącym zdobyć certyfikat ISSA http://talar-jachting.pl/przepisy-szkoleniowe-issa/, uprawniający do kierowania jachtem, a także będącym dowodem na posiadaną wiedzę oraz umiejętności. Działamy już od kilkudziesięciu lat i w związku z tym posiadamy odpowiednie doświadczenie, a także dużą wiedzę, którą jesteśmy w stanie państwu przekazać. Nasi skipperzy posiadają odpowiednie uprawnienia, a jachty, którymi dysponujemy są w stanie zapewnić komfort oraz bezpieczeństwo wszystkim, którzy znajdą się na ich pokładzie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a dzięki skorzystaniu z niej będziecie państwo mieli możliwość pływania samodzielnego i zwiedzania pięknych miejsc na całym świecie – również od strony morza!

Szkolenia ISSA w naszej firmie

Oczywiście poziom i zakres wiedzy, jaki obejmują szkolenia zależy przede wszystkim od wiedzy kursanta. Obsługujemy zarówno osoby chcący wejść na kolejny szczebel w żeglarskiej hierarchii, jak również uczymy pływania jachtem osoby, które nigdy nie miały ku temu sposobności. Zapewniamy przy tym pełen komfort, atrakcyjne ceny, a także zajęcia teoretyczne i praktyczne, które kończą się oczywiście egzaminem. Atutem naszej firmy jest to, że podróżujemy po całym świecie i w związku z tym możemy zaprosić państwa w różne miejsca, również do ciepłych krajów – zachęcamy do wizyty w Grecji, Chorwacji, na Wyspach Kanaryjskich, a nawet Karaibach i skorzystanie z naszej oferty. Nie tylko będziecie mogli zdobyć upragniony certyfikat, ale również spędzicie wspaniale swoje wakacje, ciesząc się słoneczną pogodą, a także licznymi atrakcjami, jakie czekać będą na was na lądzie.

ISSA – szeroka oferta

Nasza oferta na kursy szkoleniowe jest bardzo rozbudowana i w związku z tym jesteśmy w stanie spełnić wszelkie państwa oczekiwania. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, a także atrakcyjne ceny.